Be Active Night Kehra

Kutsume kõiki 23. septembri õhtupoolikul Kehrasse aktiivselt ja seikluslikult aega veetma. 

Ei ole vahet, kas oled juba pikaaegne orienteeruja või pole kordagi orienteerumisega kokku puutunud, üritus on kõigile jõukohane ja igaüks saab ise valida läbitava distantsi pikkuse.

Üritus on kõigile tasuta!

Millega tegemist?

Tegemist on linna vahel toimuva rogaini formaadis orienteerumisega, mis tähendab seda, et igaüks planeerib ise oma marsruudi ja punktid, mida soovitakse läbida. Punktidel on erinevad väärtused, mis vastavad punktinumbri esimesele numbrile. Näiteks, punkt numbriga 38 annab 3 punkti ja punkt 52 annab 5 punkti. Ajalimiit punktide kogumiseks on 2 tundi. Mõnes punktis on seikluslikud ja lõbusad lisaülesanded, mis panevad proovile osavuse ja mõttetöö.

Rajale saab minna nii üksi kui ka kuni viieliikmelise grupiga. Võib osaleda joostes, jalutades, rattaga sõites või kasvõi rula või tavalise tõukerattaga. Põhiline, et kasutusel oleks kondimootor ehk siis kõiksugused motoriseeritud liikumisvahendid on keelatud. Rada on läbitav igas vanuses ja ka lapsevankriga.

Kus toimub?

Start ja finiš asub Kehra spordihoone ees. Punktid on Kehra linnas ja paigutatud kohtadesse, kus on põnevat avastamist nii esmakordsel külastajal kui ka elupõlisel kehrakal. 

Kaugemalt tulijatel on soovituslik kasutada ühistransporti, aga spordihoone ees on samuti mõned parkimiskohad. Kohapeal on pakihoiu ja riietumisvõimalus.

Millal?

Laupäev, 23. september. Start avatud vahemikus 17.00-18.00. Finiš suletakse 20.00.

Registreerimine

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine SIIN.

Kas auhinna ka saab?

Tegemist ei ole võistlusega, seega paremaid välja ei selgitata. See-eest saab iga osaleja mälestuseks meene. Peamine auhind on kvaliteetselt ja aktiivselt veedetud aeg ning kaasa saadav emotsioon.

Aga mis siis, kui ma pole kunagi kaarti käes hoidnud või kardan ära eksida?

Pole hullu! Punktid on kõik Kehra linna vahel, kus lootusetult ära eksida pole võimalik. Kohapeal võib julgelt küsida korraldajatelt orienteerumise algõpet ja juhiseid.

Koos on alati julgem. Võta tulles endaga sõber või pereliige kaasa!

Lisainfo

Lisainfo ürituse korralduse kohta ilmub hiljemalt toimumisnädala alguses.

Üritus toimub üleeuroopalise Spordinädala raames. Rohkem infot Spordinädala kohta SIIN.